JobOlympics Banenfestival voor werkgevers en werkzoekenden 25 juni 2025

ProfielfotoMarieke Wolthuis 08-05-2025 128 keer bekeken 0 reacties

Op 25 juni is het zo ver! Dan vindt het sportieve JobOlympics Banenfestival plaats. Werkgevers uit alle branches presenteren hun openstaande vacatures aan enthousiaste werkzoekenden in de regio. Wil je als werkgever verzekerd zijn van deelname? Meld je dan zo snel mogelijk aan!

Laat je inspireren en maak verbinding met waardevol talent voor jouw onderneming! 

Het JobOlympics Banenfestival is bedoeld voor werkgevers die op een laagdrempelige manier kennis willen maken met werkzoekenden in de regio. Het biedt de mogelijkheid om op een informele manier in gesprek te gaan met werkzoekenden uit alle doelgroepen en opleidingsniveaus, van VMBO tot HBO plus.

Datum en tijd: Woensdag 25 juni 2025 | 14.00 tot 17.00 uur     

Locatie: Sportcentrum Valkenhuizen Beukenlaan 15, 6823 MA Arnhem

Wat kun je verwachten?

  • Deelname en entree zijn gratis, voor zowel deelnemende werkgevers als werkzoekenden. Voor de werkzoekenden organiseren we kosteloos verschillende sportieve activiteiten op het festivalterrein.
  • Voor iedere werkgever staat een kraam klaar. De kramen staan verdeeld over 5 verschillende branches. Iedere branche heeft een eigen kleur. Werkzoekenden kunnen zo gemakkelijk werkgevers van hun voorkeur vinden.
  • Bij mooi weer is het festival buiten, bij slecht weer in de grote hal binnen. 
  • Werkgevers ontvangen een lunchpakket en water. 
  • Maximaal 2 deelnemers per werkgever.

AANMELDEN

Aanmelden kan tot en met 11 juni a.s. via onderstaand aanmeldformulier. Deelname, toegang, lunch en parkeren zijn gratis.        

Cookie-instellingen